Google+

Armada Dom

Najnowsze wiadomości

Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokal użytkowy
- na sprzedaż
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7

W ofercie sprzedaży dostępne są dwa lokale użytkowe o powierzchni około 80 m2 każdy bądź dla zainteresowanych cała powierzchnia parteru dwóch budynków zabudowy bliźniaczej o łącznej powierzchni około 160 m2.

Lokale zlokalizowane są na parterze budynków przy ul. Irysowej nr  5 i 7. Budynki nie są podpiwniczone, składają się z części parterowej oraz piętra I i piętra II krytego dachem płaskim. Druga i trzecia kondygnacja budynków to cześć mieszkalna do której prowadzą dwie odrębne klatki schodowe z wejściem na poziomie parteru  od południowej i północnej  strony elewacji. W centralnej części elewacji wschodniej – frontowej zlokalizowano przeszklone wejścia do lokali.

Bryła parteru wykończona jest płytami kamiennymi (piaskowiec) oraz płytkami klinkierowymi. Na elewacjach budynków wyróżniają się duże okna. Budynek częściowo ogrodzony. Przestrzeń od strony frontowej jest otwarta; tutaj przewidziany jest wjazd na 4 miejsca parkingowe przynależne do lokali użytkowych.

Standard wykończenia – Lokal w stanie deweloperskim.

Termin realizacji – Gotowy do odbioru

Szczegóły

IRYSOWA 5 i 7

na sprzedaż

NR lokaluMetrażKondygnacjaCena Stan Zobacz rzut
Nr 1/580 m2parter600 000 złWolneRzut
Nr 1/780 m2parter600 000 złWolneRzut
Nr 1/5 i 1/7160 m2parter1 200 000 złWolneRzut

Formularz kontaktowy

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu 24h roboczych.

 ArmadaDom informuje, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przewarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.(DzU z 2002r., nr 101, poz 926, z późn. zm.) przez ArmadaDom w celach marketingowych. Wyrażam jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Lokalizacja

ul. Irysowej 5, Kraków