Google+

Armada Dom

Najnowsze wiadomości

Lokal użytkowy 
- na sprzedaż Lokal użytkowy 
- na sprzedaż Lokal użytkowy 
- na sprzedaż
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7
Lokal użytkowy
- na sprzedaż Lokale użytkowe Kraków, ul. Irysowej 5 i 7

W ofercie sprzedaży dostępne są dwa lokale użytkowe o powierzchni około 80 m2 każdy bądź dla zainteresowanych cała powierzchnia parteru dwóch budynków zabudowy bliźniaczej o łącznej powierzchni około 160 m2.

Lokale zlokalizowane są na parterze budynków przy ul. Irysowej nr  5 i 7. Budynki nie są podpiwniczone, składają się z części parterowej oraz piętra I i piętra II krytego dachem płaskim. Druga i trzecia kondygnacja budynków to cześć mieszkalna do której prowadzą dwie odrębne klatki schodowe z wejściem na poziomie parteru  od południowej i północnej  strony elewacji. W centralnej części elewacji wschodniej – frontowej zlokalizowano przeszklone wejścia do lokali.

Bryła parteru wykończona jest płytami kamiennymi (piaskowiec) oraz płytkami klinkierowymi. Na elewacjach budynków wyróżniają się duże okna. Budynek częściowo ogrodzony. Przestrzeń od strony frontowej jest otwarta; tutaj przewidziany jest wjazd na 4 miejsca parkingowe przynależne do lokali użytkowych.

Standard wykończenia – Lokal w stanie deweloperskim.

Termin realizacji – Gotowy do odbioru

Szczegóły

IRYSOWA 5 i 7

na sprzedaż

NR lokalu Metraż Kondygnacja Cena  Stan  Zobacz rzut
Nr 1/5 80 m2 parter 600 000 zł Wolne Rzut
Nr 1/7 80 m2 parter 600 000 zł Wolne Rzut
Nr 1/5 i 1/7 160 m2 parter 1 200 000 zł Wolne Rzut

Formularz kontaktowy

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu 24h roboczych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Jestem świadom/ świadoma prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz tego, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez pisemne wniesienie umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przesłania formularza. Wyrażam jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Lokalizacja

ul. Irysowej 5, Kraków